ru en
Люстдорф
О Ресторане
Новости
Наше Пиво
Меню
Галерея
Сувениры
Гостевая книга
План ресторана
Вакансии
Контакты
Главная » Меню

Початкова щільність – 12 % Вміст алкоголю – не менше 4% об. Світле пиво низового бродіння. Виготовляється з ячмінного солоду типу «Pilsner». Має солодовий смак та легку хмелеву гірчинку. Класичний сорт пива, який добре поєднується з широким колом легких страв, салатами, ковбасками. Не фільтроване, не пастеризоване.

Початкова щільність – 13% Вміст алкоголю – не менше 4,8% об. Виготовляється на основі ячмінного солоду з додаванням пшеничного солоду. Для зброджування пивного сусла використовують особливі дріжджі верхового бродіння, які надають пиву фруктовий і пряний аромат. Для пива характерна дріжджова мутність і висока карбонізація. А завдяки високому вмісту білків у пшениці, пінна шапка особливо щільна і стійка. Не фільтроване, не пастеризоване.

Початкова щільність – 14% Вміст алкоголю – не менше 5,5% об. Темне пиво низового бродіння. Характеризується виразним ароматом паленого солоду, карамельними нотками в букеті. Колір насичений, з рубіновим відтінком. В бокалі утворює стійку темну піну. Не фільтроване, не пастеризоване.

ячмінне – 100 мл, темне – 100 мл, пшеничне – 100 мл

світле VS темнеБанкетный зал
Похмельное меню 2019


Copyright © 2009, «Lustdorf»